Тиаго Алкантара се завръща в състава на Ливърпул за утрешния двубой с Лийдс, потвърди мениджърът на мърсисайдци Юрген Клоп. С Хендерсън трябва да изчакаме, тъй като почувства болка в последния мач. Надявам се да е добре.
Това сподели Юрген Клоп на редовната си прескоференция преди кръга във Висшата лига. Ливърпул ще е домакин на Лийдс в утрешния ден, като мачът е с начален час 21:45.
Прекалено е рано за Наби Кейта и Матип. Не трябва да питате за Диого Жота и Луис Диас за известно време. Артур Мело ще остане при нас, независимо, че има дългосромна контузия. Далече е от завръщане, но няма да прекъснем договора му през януари.
Откакто Харви играе за първия отбор е невероятен. Сега, в отбор, който не е в перфектна ситуация, той показва постоянство. Това е добре за него и за нас. Дарвин има невероятен потенциал. Вълнуващо е. Скоростта му, отношението му, той наистина работи много. Всичко може да се учи и да се подобри при него. Спечелихме последните четири мача в групата ни в Шампионската лига и се класирахме, това е важното", сподели германският специалист.








Задържаха двама мъже за схема с кредитни измами
Националите са готови за контролата с Молдова: Вдигаме главите и очакваме победа
Централна прогноза
Лошо време в България: Мълния уби мъж, порои наводниха няколко града
Green Transition Forum и Енрико Лета дадоха официален старт на "Софийската инициатива"
Криза с работните места в Русия: Съветските трудови лагери да се отворят през ваканциите
Даниел Динев направи пробив в SENSHI с победа над Адегбуи
Цветовете лакове за нокти, модерни за юни
Skoda за първи път показа новия си флагман
Навигация превърна Mazda CX-5 във влак
Ford Focus се завръща като хибриден SUV
10 коли, които ни хванаха окото на тазгодишното BMW Expo
Даниел Динев направи запомнящ се пробив в SENSHI с впечатляваща победа над Адегбуи
Стоян Кубатов и Дейвид Димитров триумфираха в Монголия
Аарон Слиман: "Подцених битката, искам реванш"(ВИДЕО)
Трилогия с Бетербиев? Мениджърът на Бивол с любопитно разкритие
Ново лекарство удвоява преживяемостта при рак на панкреаса
7 вечерни ритуала за по-лесно заспиване
Радикулит след ухапване от кърлеж – кога да се мисли за синдром на Банварт?
Ефектът на ранните нарушения при децата с неврокогнитивни дисфункции
Коментари
Напиши коментар16:32 | 24 апр 2024 г.
14:24 | 29 окт 2022 г.
18:28 | 28 окт 2022 г.
Напиши коментар